By twój biznes przynosił więcej

my słuchamy

my rozmawiamy

my decydujemy

my doradzamy

O nas

Fuzja to połączenie. W fizyce dwóch lżejszych cząstek w jedną cięższą. W gospodarce osobnych przedsiębiorstw w jedną jednostkę organizacyjną. Nasza fuzja, fuzja kodu – CODEFUSION – polega na łączeniu atomowych cząsteczek kodu źródłowego w programy komputerowe, strony internetowe, sterowniki do kosmicznych wahadłowców (wkrótce).

W czym mamy doświadczenie?

W CODEFUSION tworzymy wysokiej jakości oprogramowanie komputerowe. Specjalizujemy się w oprogramowaniu szeroko pojętej sieci. Tworzymy aplikacje internetowe: od prostych aplikacji HTML5 do skomplikowanych systemów zarządzania treścią. Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach, takich jak ASP.NET (MVC) – prawie zawsze wychodzimy poza standardowy świat HTML, CSS i JavaScript i tworzymy bogate dynamiczne aplikacje Silverlight. Budujemy serwisy API oparte na technologi serwisów webowych (Web Service) i WCF. Piszemy oprogramowanie dla różnych wersji systemu Windows – od standardowych aplikacji okienkowych, po oprogramowanie dla aplikacji mobilnych.

Więcej w naszej broszurze informacyjnej!

Znak nieskończoności w naszym logo to nie przypadek!

CODEFUSION Sp. z o.o. stworzona została przez programistów i designerów z wieloletnim doświadczeniem na europejskim rynku. Fuzja działających od 2007 roku firm dała początek spółce CODEFUSION. Dziś CODEFUSION to silna ośmioosobowa grupa programistów, testerów, grafików i specjalistów z dziedziny IT.

Firmą zarządzają:

Jacek Jarczak Marcin KawalerowiczJacek Jarczak – designer i programista, czy też może programista i designer. Komputerowy alleraunder. Specjalista od Corela i Photoshopa z dużą wiedzą programistyczną. Stworzył dziesiątki serwisów internetowch, napisał tysiące linii kodu.

Marcin Kawalerowicz – programistą uwielbiający majstrować przy procesach wytwarzania oprogramowania. Przez wiele lat pracował za granicą. Teraz przeszczepia te doświadczenia na rodzimym rynku.