CodeFusion

Program praktyk letnich

Praktyki letnie 2019

Nabór kandydatów na praktyki letnie 2019 został już zakończony. Wszystkim osobom, które otrzymały możliwość odbycia praktyki w CODEFUSION serdecznie gratulujemy!
Przypominamy również, że istnieje możliwość odbycia praktyk w roku akademickim. Tego typu zgłoszenia rozpatrywane są zawsze indywidualnie.

Konkretny projekt – konkretni ludzie – konkretna praca

Jesteś studentem informatyki (lub innego pokrewnego kierunku, takiego jak np.: matematyka, automatyka, robotyka, mechatronika)? Chciałbyś być w przyszłości programistą lub testerem oprogramowania? Interesuje Cię ciekawa praktyka, podczas której nauczysz się czegoś pożytecznego? Przyjdź do CODEFUSION. Mamy dla Ciebie konkretną ofertę. Żadnego parzenia kawy, szukania pracy na siłę, czy nudy. Konkretny projekt! Konkretni ludzie! Konkretna praca!

Konkretny projekt

Jeśli do nas przyjdziesz będziesz realizował bardzo konkretny projekt.

Konkretni ludzie

Projekt będzie realizowany z pomocą naszych najlepszych programistów i pod nadzorem najlepszych managerów. Praktyki w CODEFUSION odbywają się w grupach dwuosobowych. Zgłoś się wraz z inną konkretną osobą do obycia praktyki lub zdaj się na nas w doborze partnera do projektu.

Konkretna praca

My weźmiemy za niego odpowiedzialność, ale oczekujemy, że w czasie praktyki dasz z siebie 100%.

Zainteresowany/a?

Myślisz, że programowanie to twoje powołanie? Zgłoś się!

Napisz do nas na adres: praca@codefusion.pl i pochwal się ciekawym projektem. Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie praktykami na 2019 rok oraz ograniczoną liczbą miejsc, będą przeprowadzane rozmowy z kandydatami.

strzałka do góry