CodeFusion

ExCalc – Leasing Calculator

28.06.2013

Nasza najnowsza aplikacja mobilna „ExCalc – Leasing Calculator“ jest już dostępna w wersji na Androida na Google Play Store. Wersja na iPhona oczekuje weryfikacji na Apple App Store. Mamy w planach rychłe wypuszczenie wersji na Firefox OS w Firefox Marketplace. Wersja dla Windows Phone potrzebuje jeszcze trochę pracy, ale w planach jest i release na Microsoft Marketplace.

Tutaj krótki tekst reklamowy:
„Jesteś osobą decyzyjną w firmie leasingowej lub instytucji finansowej zajmującej się kredytami? Jak myślisz, jakie znaczenie dla Twojego biznesu miałby nowoczesny kanał komunikacyjny z Twoimi klientami w postaci własnej aplikacji mobilnej do pobrania z App Store lub Google Play? Jesteśmy przekonani, że bardzo duży. Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie – ExCalc.
Za pomocą ExCalca możesz prezentować swoją ofertę online w smartfonie klienta. Twój klient może przekalkulować sobie wybrany produkt (wybierając go z konfiguratora samochodów lub z uzupełnionej przez Ciebie listy obiektów na sprzedaż) i przesłać je, jako zapytanie ofertowe. ExCalc ułatwia i przyspiesza komunikację klienta z Twoja firmą. Można go podłączyć bezpośrednio do systemu centralnego i umożliwić klientowi przeglądanie swoich aktualnych umów lub ofert oraz zmianę podstawowych danych takich, jak: numer konta, adres, telefon.
ExCalc zbudowany jest bardzo elastycznie. Może pracować offline (z własną, lokalną bazą danych) oraz online (wykorzystując wewnętrzny system ExCalc lub zewnętrzny system firmy leasingowej). Implementacja serwisów webowych dla zewnętrznego systemu centralnego jest procesem łatwym i przyjemnym.„

Update: ExCalc – Leasing Calculator dla iPhona jest już dostępny na App Store oraz dla Androida na Google Play.

ExCalc on App Store


Update: ExCalc – Leasing Calculator na Firefox Marketplace.

ExCalc on Firefox Marketplace


Update: ExCalc – Leasing Calculator na Windows Phone Store.

ExCalc Leasing Calculator Windows Phone Store
«
»
strzałka do góry