CodeFusion

O nas

CODEFUSION tworzymy wysokiej jakości oprogramowanie komputerowe. Specjalizujemy się w szeroko pojętej inżynierii oprogramowania. Tworzymy aplikacje internetowe: od prostych aplikacji HTML5 do skomplikowanych systemów webowych (np. Angular). Tworzymy aplikacje mobilne – bazujące na kodzie natywnym lub webowym. Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach z rodziny Microsoft .NET (ASP.NET MVC, WPF). Budujemy serwisy API oparte na technologi serwisów webowych (Web Service) i WCF. Piszemy oprogramowanie dla różnych wersji systemu Windows. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu rozwiązań opartych o współpracę (interoperability) kodu zarządzanego (.NET) oraz natywnego (np. C++). Bardzo lubimy wyzwania związane z oprogramowaniem sprzętu (czujniki, sterowniki, roboty).

W czym mamy doświadczenie?

  • Szyte na miarę oprogramowanie komputerowe – wysokospecjalizowane oprogramowanie do masowego przetwarzania danych, wizualizacja i optymalizacja procesów w przemyśle, oprogramowanie dla budownictwa i automatyki.
  • Aplikacje mobile – aplikacje leasingowo-kredytowe, autoryzacja transakcji.
  • Aplikacje webowe – tradycyjne oprogramowanie webowe oraz rozwiązania oparte o RIA (Rich Internet Applications), oprogramowanie do zarządzania treściami.
  • Interoperacyjność – łączenie nowoczesnego kodu zarządzanego (.NET/C#) z tradycyjnym niezarządzanym/natywnym (C++, Clarion) kodem aplikacji starszego typu.
  • Oprogramowanie sprzętu – sterowniki, systemy lokacyjne, internet rzeczy.

Znak nieskończoności w naszym logo to nie przypadek!

CODEFUSION Sp. z o.o. stworzona została przez dwóch programistów i designerów z wieloletnim doświadczeniem. Pierwsze fuzje doświadczeń założycieli CODEFUSION giną w pomroce dziejów (licząc w skali rozwoju inżynierii oprogramowania), ale mogą zostać odczytane z annałów ich Alma Mater – Politechniki Opolskiej. Fuzja ich, działających od 2007 roku, firm dała w 2010 roku początek spółce CODEFUSION. Dziś CODEFUSION to silna kilkunastoosobowa grupa managerów, programistów, testerów, grafików i specjalistów z dziedziny IT. CODEFUSION operuje interkontynentalnie, aktywnie i nieprzerwanie ze swojej siedziby w Opolu.

Zespół

Nasza grupa to zapaleni pasjonaci, którzy chcą pracować wykorzystując najnowsze technologie, w ciekawych projektach, w zdrowej atmosferze, wśród najlepszych programistów. Uważamy że praca to jeden z ważnych aspektów naszego życia, nikt jednak nie mówi, że musi być to ten najważniejszy. Mamy dużo pracy i wymagamy, by była ona wykonana bardzo dobrze. To, co po pracy, nas nie interesuje.

Programiści

15+

Testerzy

4

UX designerzy

2

FIRMĄ ZARZĄDZAJĄ

Jacek Jarczak

– designer i programista, czy też może programista i designer. Komputerowy alleraunder. Rzadki przypadek specjalisty od UX (User eXperience) z ogromną wiedzą programistyczną. Stworzył dziesiątki serwisów webowych, napisał tysiące linii kodu. Siła spokoju, rozwagi i dokładności.

Marcin Kawalerowicz

– były programista uwielbiający majstrować przy procesach wytwarzania oprogramowania. Przez wiele lat pracował za granicą. Teraz manager przeszczepiający te doświadczenia na rodzimym rynku. Współautor książki „Continuous Integration in .NET„, która ukazała się nakładem znanego amerykańskiego wydawnictwa Manning. Częsty mówca na krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych i naukowych oraz TEDx. Aspirujący naukowiec, maratończyk.

11

Lat doświadczenia

6+

Partnerów biznesowych

20+

Pracowników

30+

Projektów

3

Klientów z nami od ponad 5 lat

strzałka do góry