CodeFusion

opole.dev #5

29.02.2024

W tym miesiącu mieliśmy przyjemność po raz kolejny współorganizować wyjątkowe wydarzenie dla środowiska IT w Opolu – opole.dev. Wspólnie z Parkiem Naukowo Technologicznym, pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola, zgromadziliśmy pasjonatów, profesjonalistów oraz entuzjastów branży technologicznej w jednym miejscu, żeby dzielić się wiedzą, doświadczeniami i pasją do technologii.
Wydarzenie odbyło się w Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, było to idealne miejsce dla naszego spotkania, łączące w sobie ducha innowacji z kulturalnym dziedzictwem miasta.


Co czyniło opole.dev #5 tak wyjątkowym?

1. Oczywiście eksperckie prezentacje: Krystian Sobolewski, z codelabs.rocks, przedstawił fascynujący temat „DevOps bez bólu”, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat wprowadzania procesów DevOps. Rafał Prabucki, z kolei, rzucił światło na „Kolejne wyzwania prawne dla programisty”, otwierając nasze oczy na świat regulacji wpływających na rynek cyfrowy.

2. Ale też przede wszystkim muzyczny gość: Występ Mocnej Strony Bluesa z „naszym” Robertem Pętlakiem na czele, który zapewnił niezapomnianą atmosferę, łącząc muzykę z IT. To był dowód na to, że pasje można łączyć na wiele sposobów.

Do zobaczenia na kolejnej edycji opole.dev już w maju! 🚀

«
»
strzałka do góry