CodeFusion

Program praktyk letnich 2021

Praktyka 2021

Praktyki letnie 2021

Mimo niesprzyjającym warunkom rozpoczynamy rekrutację do naszego corocznego programu praktyk letnich. Tak jak w poprzednich latach zapraszamy studentów, zobowiązanych do odbycia praktyk zawodowych. Praktyki odbędą się od lipca do września. Zorganizowane będą tak jak zwykle: 1 miesiąc, max 2 praktykantów. Zawsze jakiś konkretny projekt.

Konkretny projekt – konkretni ludzie – konkretna praca

Jesteś studentem informatyki (lub innego pokrewnego kierunku, takiego jak np.: matematyka, automatyka, robotyka, mechatronika)? Chciałbyś być w przyszłości programistą lub testerem oprogramowania? Interesuje Cię ciekawa praktyka, podczas której nauczysz się czegoś pożytecznego? Przyjdź do CODEFUSION. Mamy dla Ciebie konkretną ofertę. Żadnego parzenia kawy (chyba, że dla siebie), szukania pracy na siłę, czy nudy. Konkretny projekt! Konkretni ludzie! Konkretna praktyka!

Konkretny projekt

Jeśli do nas przyjdziesz będziesz realizował bardzo konkretny projekt.

Konkretni ludzie

Projekt będzie realizowany z pomocą naszych najlepszych programistów i pod nadzorem najlepszych managerów. Praktyki w CODEFUSION odbywają się w grupach dwuosobowych. Zgłoś się wraz z inną konkretną osobą do obycia praktyki lub zdaj się na nas w doborze partnera do projektu.

Konkretna praca

My weźmiemy za niego odpowiedzialność, ale oczekujemy, że w czasie praktyki dasz z siebie 100%.

Zainteresowany/a?

Zaraz po weekendzie majowym otwieramy dwutygodniowe okno rekrutacyjne. Od czwartego do osiemnastego maja udostępnimy wam linka do gry. Grajcie, odpowiadajcie na pytania, rzucajcie swoje CV.

Gra będzie otwarta od 04.05 do 18.05.2021!

Rozmowy kwalifikacyjne od 24.05 od 28.05.2021.

Wyłonienie praktykantów 31.05!

strzałka do góry