CodeFusion

Public Relations z CODEFUSION

04.03.2011

Z przyjemnością informujemy, że agencja ARS Group stała się strategicznym partnerem CODEFUSION. Dzięki temu poszerzamy naszą ofertę z zakresu usług informatycznych i programistycznych o Public Relations. Poprzez doświadczenie naszych partnerów w mediach internetowych, drukowanych i telewizji będziemy mogli zaproponować naszym klientom kompleksowe usługi budowy portali, wraz z ich odpowiednim opisem, marketingiem i stałą opieką redakcyjną.

ARS Group zajmuje się m.in. opracowaniem i wdrażaniem strategii budowania wizerunku firmy i jej komunikacji, media relations, w tym monitoringiem mediów, organizacją konferencji i briefów prasowych, redagowaniem i dystrybucją materiałów prasowych, reklamą i marketingiem internetowym, copywritingiem – sloganami reklamowymi, scenariuszami reklam telewizyjnych, przygotowywaniem tekstów handlowych, contentów portali internetowych, czy też produkcją spotów telewizyjnych.

Przy projektach dla portali społecznościowych, takich jak np. Facebook, NK, budowane przez nas aplikacje będziemy mogli zaoferować klientom z opcją kompleksowej obsługi redakcyjnej (zarządzanie wizerunkiem) kont w tych serwisach.

Nasi klienci, w ramach potrzeb, będą też mogli korzystać z biura prasowego online, czy też możliwości jakie daje marketing szeptany.

Popisana 24 stycznia 2011 r. umowa z ARS Group ma charakter partnerski i zakłada wspólną pracę na rzecz klientów pozyskanych przez każdą ze stron. Zminimalizuje koszty, co pozwoli oferować jeszcze lepsze usługi po konkurencyjnych cenach.

«
»
strzałka do góry