CodeFusion

Życzenia świąteczne

23.12.2014

Rok 2014 już prawie za nami. W CODEFUSION działo się bardzo dużo i w wielkim skrócie przedstawiamy Wam to, co było najciekawsze.

Pozytywnie odebrani

Intensywna praca u podstaw zaowocowała naprawdę sporym zainteresowaniem studentów letnimi praktykami i stażami, które rozeszły się dosłownie, jak świeże bułeczki. Mogliście nas spotkać na licznych konferencjach i imprezach dla programistów, w tym m.in. na: 4Developers w Warszawie, IT Days i Akademickich Targach Pracy na Politechnice Opolskiej, Developer Week/.NET w Norymberdze, DeveloperDays we Wrocławiu, IT Academic Day i TEDx na Politechnice Opolskiej.

Współorganizowaliśmy wspaniałą imprezę – Opolski Festiwal Robotów 2014, która w rankingu festiwali robotów w Polsce (Forbot.pl) otrzymała wyróżnienie, jako „Zawody robotów polecane przez Forbot.pl”, z czego jesteśmy szczególnie dumni.

Projektujący

Rok 2014 obfitował w projekty duże i zaawansowane pod względem technologicznym. Warto tu wymienić kontynuowany projekt dla firmy STRUCTUREPOINT z USA dla inżynierów budownictwa oraz zakończony sukcesem projekt do optymalizacji procesów przemysłowych dla GBUmbH z Niemiec. Bardzo ciekawie zapowiada się również najnowszy projekt dla firmy C.I.C. Software GmbH, który pozwoli uruchamiać i realizować cele biznesowe zaprojektowane na diagramach BPMN.

Dostarczający rozwiązania dla biznesu

Nasz produkt ExCalc – Leasing Calculator rozwijany przy współpracy z monachijskim partnerem C.I.C. Software GmbH już wyrósł z pieluch i zaczyna „chodzić” samodzielnie. Niebawem zostanie udostępniona wersja Trial dla wszystkich klientów B2B i każdy będzie mógł przetestować jego możliwości przed planowanym zakupem.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom i klientom! Życzymy wielu sukcesów i pozytywnych emocji!

«
»
strzałka do góry